گروه کافی شاپ‌های زنجیره‌ای هُنُنُی دونات
تمامی حقوق سایت محفوظ است.
کمپین هننی دونات

سال تحصیلی جدید هُنُنُی کن

در کمپین "سال تحصیلی جدید هُنُنُی کن" شرکت کنید و جایزه ببرید.

پاییز در راه هست و با پشت سر گذاشتن تعطیلات داغ و دل انگیز تابستانه، دانش آموزان در انتظار بازگشایی مدارس هستند. کافی شاپ های زنجیره ای هُنُنُی دونات بر این باورند، که دانش‌آموزان نقش مهم و کلیدی در رشد و اعتلای فرهنگ کشور ایفا می کنند. لذا این مجموعه در نظر دارد به شایستگی از دانش آموزان مستعد و متعهد حمایت کند و آنها را تشویق نماید تا در سال تحصیلی جدید، بهترین عملکرد را داشته باشند و به اهداف والای خود دست یابند.

به این منظور شرکت هُنُنُی دونات به طراحی کمپینی به نام “سال تحصیلی جدید هُنُنُی کن” پرداخته است. (واژه هُنُنُی ریشه در فرهنگ اصیل شیرازی دارد که به معنای خلق شاهکار و انجام کاری خارق العاده می باشد.)

هننی کن

شرایط شرکت در قرعه کشی:

علاقه مندان برای شرکت در کمپین ” سال تحصیلی جدید هننی کن ” باید یک عکس با محصولات هُنُنُی دونات در نرم افزار اینستاگرام با هشتگ‌هُنُنُی_کن (#هُنُنُی_کن) و منشن پیج هننی دونات به آدرس HononoyDonuts_Company در قالب پست و یا استوری به اشتراک بگذارند و سپس از صفحه خود یک اسکرین شات تهیه نمایند.

در مرحله بعد به صفحه کمپین در وبسایت هُنُنُی دونات مراجعه و اطلاعات به همراه اسکرین شات صفحه اینستاگرام خود را بارگذاری نمایند.

 قرعه کشی جشنواره در روز دانش آموز (13 آبان)، از طریق لایو اینستاگرام برگزار خواهد شد. شماره تماس ثبت شده در سایت باید فعال و پاسخگو باشد، زیرا این شماره به عنوان کد قرعه کشی لحاظ می گردد.

همین حالا دوستان و آشنایان خود را از این کمپین آگاه کنید و به آنها شانس شرکت در قرعه ‌کشی را بدهید.

ضمنا این کمپین هیچ محدودیت سنی ندارد و تمامی دانش آموزان عزیز میتوانند در این کمپین شرکت کنند.

تاریخ قرعه کشی 13 آبان روز دانش آموز

فرم شرکت در قرعه کشی کمپین #هننی_کن

"*" indicates required fields

*
تاریخ تولد*
جنسیت*
محل سکونت (ابتدا استان انتخاب شود)*
Max. file size: 32 MB.
تصویر اینستاگرام خود را بارگذاری کنید

سال تحصیلی جدید هُنُنُی کن

برای شرکت در قرعه کشی از اینجا وارد شوید

کمپین هننی کن

سال تحصیلی جدید هُنُنُی کن

برای شرکت در قرعه کشی از اینجا وارد شوید