گروه کافی شاپ‌های زنجیره‌ای هُنُنُی دونات
تمامی حقوق سایت محفوظ است.

درباره ما

معنای واژه هُنُنُی

هننی ریشه در زبان و فرهنگ اصیل شیرازی دارد که در زمان هخامنشیان استفاده از این کلمه بسیار مرسوم بود. در حقیقت این واژه به معنای خلق شاهکار  و انجام کاری خارق العاده می باشد.

ایده شکل گیری

پس از تحقیقات گسترده و شبانه روزی پیرامون سلیقه و ذائقه مردم در نقاط مختلف ایران، ایده شکل گیری هننی دونات با هدف ادغام صنعت تولید وعلم فرانچایز پایه ریزی شد.

 ما بر آن شدیم که در زمینه فرانچایز در ایران بصورت تخصصی به فعالیت بپردازیم تا ضمن ایجاد کارآفرینی در سطح کلان، خلأ صنعت فرانچایز را مرتفع نماییم.

مدیریت زنجیره تامین

کارخانه هُنُنُی دونات بر این باور است که پیاده سازی نظام هماهنگ کنترل کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. به همین دلیل کلیه مواد اولیه مورد نیاز نمایندگی ها در کارخانه مرکزی، تحت نظارت کارشناسان مجرب و متخصص، تولید می گردند.

 سپس کلیه فرایند های بسته بندی، حمل و نقل و ارسال محصولات با رعایت تمام موازین بهداشتی صورت می پذیرد. کلیه این فعالیت ها با هدف تامین نیاز فرانچایزهای زیر مجموعه هننی دونات در سرتاسر ایران انجام می گیرد تا اطمینان حاصل نماییم که بهترین خدمات و محصولات جهت رفاه حال مشتریان عرضه می گردد.

مخاطبین هدف

هُنُنُی دونات دارای یکی از جامع ترین و کامل ترین منوهای کافی شاپی است تا سلیقه و ذائقه تمام افراد جامعه را فارغ از سن و جنسیت آنها پوشش دهد.

کافی شاپ های زنجیره ای هننی دونات اقدام به عرضه انواع دونات ها، قهوه های تخصصی، کیک های کافی شاپی، نوشیدنی های گرم و سرد، و دسرهای خاص در محیطی زیبا، دل نشین و آرامش بخش کرده است.

چشم انداز

گروه زنجیره ای هُنُنُی دونات بر پایه دانش و تجربه بنا گردیده است. از آن جهت که ما از ابتدای فعالیت خود متعهد به ارائه بهترین خدمات و محصولات بوده ایم، در مدت زمان کوتاهی توانسته ایم که تعداد مشتریان وفادار خود را افزایش دهیم و به مزیت رقابتی پایدار دست یابیم. ما با تکیه بر تیم حرفه ای خود قادر به ارائه راهکارهای موثر در جهت افزایش بازدهی و کاهش ریسک هستیم.

سیستم فرانچایز هننی دونات به شما یاری می رساند که در کوتاهترین زمان ممکن بیزینس خود را شکوفا نمایید و بدون صرف وقت و تلاش زیاد بتوانید نیاز مشتریان را بر طرف نمایید. در حقیقت هننی دونات همواره کوشیده است که بهترین سیستم، تجهیزات و ساپورت را در اختیار نمایندگان خود در اقصی نقاط کشور قرار دهد.

هدف هُنُنُی دونات

گروه کافی شاپ های زنجیره ای هُنُنُی دونات با درک صحیح نیازها و خواسته های جامعه هدف خود همواره تلاش نموده است که در صنعت کافی شاپ پیش رو باشد.

ما همواره بهترین خدمات را به مشتریان گرانقدر خود با حداکثر سرعت و بهترین کیفیت ارائه می نمایم و به عرضه مواد غذایی سالم، خوشمزه، و متنوع می پردازیم.