گروه کافی شاپ‌های زنجیره‌ای هُنُنُی دونات
تمامی حقوق سایت محفوظ است.

اخذ نمایندگی هُنُنُی دونات

اکثر متقاضیانی که تمایل دارند به سیستم فرانچایز هُنُنُی دونات بپیوندند، کارمندان، فارغ التحصیلان و یا تاجرانی هستند که در صدد تغییر حرفه خود و یا راه اندازی یک کسب و کار جدید هستند. بسیاری از این افراد تصور می کنند که با آگاهی از استاندارد خدمات، پرداخت هزینه های فرانچایز، مجهز شدن به دکوراسیون مدرن و جذاب و … موفقیت آنها تضمین می گردد. با این وجود، تمام این موارد تنها ده درصد از موفقیت آنها را ضمانت می کند. در حقیقت، فرانچایزها می توانند 90 درصد موفقیت خود را به سیستم های مدیریتی از جمله سیستم مالی، حسابداری، فروش، آموزش، بازاریابی، بازرگانی، تبلیغات و غیره نسبت دهند.

ما مفتخریم که اعلام نماییم گروه زنجیره ای هُنُنُی دونات جزو معدود برندهای ایرانی است که می تواند در قالب یک فرانچایز واقعی به شما کمک نماید تا در مسیر موفقیت گام بردارید. در واقع یکی از بزرگترین خدماتی که یک گروه زنجیره ای می تواند به نماینده خود ارائه دهد این است که بعد از گذشت مدت زمانی وی را به یک مدیر حرفه ای تبدیل کند که تحقق این امر از طریق گروه زنجیره ای هُنُنُی دونات امکان پذیر است

هُنُنُی دونات به عنوان یک فرانچایز دهنده فرصتی را برای نمایندگان خود فراهم می آورد که در قالب یک سیستم فرانچایز و تحت دستورالعمل های تعیین شده ای کسب و کار خود را مدیریت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرانچایز می توانید به صفحه فرانچایز چیست مراجعه نمایید.

مزایا و خدمات دریافت نمایندگی شعب زنجیره ای هُنُنُی دونات

 • دریافت پشتیبانی مستمر از سوی کارخانه مرکزی.
 • تبدیل شدن به بخشی از یک برند معتبر و شناخته شده.
 • ارائه آموزش های مورد نیاز در زمینه های مختلف.
 • کاهش هزینه های جاری و عملیاتی.
 • کاهش قابل توجه خطرات و تهدیدات مربوط به کسب و کار.
 • داشتن نرخ موفقیت بالاتر نسبت به کسب و کارهای نوپا.
 • دریافت مشاوره های تخصصی در زمینه بازاریابی و تبلیغات.
 • پیاده سازی سیستم یکپارچه ارتباط با مشتری در تمام شعب.
 • تامین مواد اولیه مورد نیاز جهت آماده سازی محصولات توسط کارخانه مرکزی.
 • آموزش مدیریت منابع انسانی و نحوه استخدام پرسنل.
 • ارائه جامع ترین منوی کافی شاپی در ایران.
 • تأمین تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی نمایندگی.
 • ارائه خدمات حرفه ای طراحی دکوراسیون.

فرایند اخذ نمایندگی هُنُنُی دونات

شما باید فرآیند تقاضای خود را با پر کردن یک فرم آنلاین آغاز نمایید. بنابراین، اطلاعات موجود در وب سایت را با دقت کامل تکمیل نمایید.
کارشناسان دفتر برند پس از بررسی دقیق اطلاعات ثبت شده توسط فرد متقاضی، ظرف مدت یک هفته با وی تماس تلفنی خواهند گرفت تا پاسخگوی تمام سوالات او مربوط به اخذ نمایندگی باشند.
پس از این مکالمه تلفنی،شما اطلاعات جامعی در خصوص شرکت، مدل کسب و کار، و وظایف و نقش های امتیاز دهنده و امتیاز گیرنده کسب خواهید نمود.
در صورتی که تمام موارد به خوبی انجام گیرد، از شما دعوت می شود که در یک جلسه که با حضور اعضای تیم هُنُنُی دونات برگزار می گردد شرکت نمایید.
پس از تایید درخواست شما، اسناد و مدارک لازم جهت دریافت حق امتیاز برایتان ارسال خواهد شد تا آنها را تکمیل و امضا کنید.
پس از امضای قرارداد و پرداخت هزینه های فرنچایز، نوبت به یافتن مکان مناسب جهت راه اندازی کسب و کار می شود.
در گام بعد مجهز نمودن کافی شاپ و طراحی دکوراسیون صورت می پذیرد.
پس از آن تمام آموزش های لازم در اختیار فرنچایز گیرنده قرار می گیرد.
سپس با کمک فرنچایز دهنده کارمندان و پرسنل مورد نیاز جهت نمایندگی استخدام می شوند و آموزش های لازم به آنها داده خواهد شد.
در صورت پشت سرگذاشتن موفق تمام قسمت های ذکر شده در بالا، امتیاز گیرنده آماده است تا کسب و کار جدید خود را افتتاح نماید.

هدف مشاوران کسب و کار گروه زنجیره ای هُنُنُی دونات

هدف اصلی مشاوران کسب و کار گروه زنجیره ای هُنُنُی دونات ارائه راهکارها و مشاوره های مناسب با رعایت کلیه موازین اخلاقی و حرفه ای در خصوص بهترین سرمایه گذاری در ایران برای دستیابی به ترکیب مناسبی از ایمنی، درآمد و رشد است. در حقیقت، آنها ضمن راه اندازی کسب و کار نوین هُنُنُی دونات در ایران به تجارب ارزشمندی دست یافته اند که آنها را با شما به اشتراک می گذارند. بی شک اگر سرمایه گذاری در هُنُنُی دونات برای شما سودآور نباشد، مشاوران مجرب و حرفه ای ما با ارائه دلایل و توجیهات منطقی شما را از سرمایه گذاری در مجموعه منع خواهند نمود، زیرا ما معتقدیم که بهترین سیاست هر شرکت صداقت آن مجموعه می باشد.

فرنچایزهایی که به همکاری با مجموعه ما می پردازند، می توانند از خدمات ارزشمندی نظیر انتخاب سایت، آموزش، کنترل کیفیت، استراتژی های بازاریابی، پشتیبانی، و مشاوره های تخصصی بهره مند گردند. سرمایه گذاری در هُنُنُی دونات یک فرصت طلایی برای شما فراهم آورد و ما موفقیت شما را به صورت کامل تضمین می کنیم.

سوالات متداول

این امر بستگی به نوع فرانچایز دارد. ولی بطور معمول از زمان ثبت درخواست متقاضی، حدود 2 الی 3 هفته زمان نیاز است که بررسی های اولیه، مصاحبه تلفنی، تایید نهایی و عقد قرارداد صورت پذیرد.

هزینه راه اندازی یک شعبه هُنُنُی دونات از صفر تا صد حدود دو میلیارد تومان است که این مبلغ شامل موارد زیر می شود:

 •         اخذ نمایندگی و تابلو
 •         آموزش
 •          سیستم سازی
 •         طراحی و ساخت دکوراسیون داخلی
 •        خرید لوازم و تجهیزات ( لوازم آشپزخانه ، سیستم فروش ، مبلمان و… )

اگر به دنبال سرمایه گذاری در یک فرنچایز هستید، یکی از مواردی که باید مد نظر قرار دهید این است که آیا مهارت رهبری و مدیریت منابع انسانی را دارید. علاوه بر این، به عنوان یک نماینده برند باید بتوانید با کارمندان و مشتریان به شیوه ای مثبت و موثر ارتباط برقرار کنید. همچنین، شما باید بتوانید که در یک ساختار و چارچوب معین مطابق اصول و قوانین وضع شده توسط فرانچایز دهنده فعالیت کنید.

حداقل 8 تا 10 نفر پرسنل مورد نیاز است، شامل باریستا، صندوقدارو … .

کلیه مواد اولیه مورد نیاز نمایندگی ها جهت عرضه، سرو، دیزاین و فروش توسط کارخانه مرکزی هُنُنُی دونات تهیه می گردد.

این مورد به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، نظیر مکان، میزان فروش، هزینه های ثابت و متغیر و …. با این وجود، طبق تجربه ما این روند ممکن است حدود 10 الی 24 ماه به طول بینجامد.

مغازه مورد نظر جهت راه اندازی یک نمایندگی هُنُنُی دونات باید حداقل 80 تا 100 متر فضا داشته باشد. همچنین دارای حداقل ۵ مترعرض و ۲.۸ متر ارتفاع باشد و به آب، برق و سیستم فاضلاب مجهز باشد.

بله. در شهرستان های کوچک به صورت انحصاری و تک شعبه فرانچایز اعطا می شود. اما در کلانشهرها و مراکز استان ها اعطای حق امتیاز با در نظر گرفتن عوامل مختلفی همچون تراکم جمعیت، وسعت، قدرت خرید مردم و … صورت می پذیرد.

فرم درخواست اخذ نمایندگی

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم اخذ نمایندگی زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند. 

اعداد به انگلیسی
اعداد به انگلیسی
اعداد به انگلیسی
اعداد به انگلیسی
آیا این کسب و کار را به عنوان شغل اول خود در نظر خواهید گرفت؟(Required)
آیا تاکنون تجربه راه اندازی یک کسب و کاری را داشته اید؟(Required)
آیا تاکنون سابقه مدیریت یک تیم را بر عهده داشته اید؟(Required)
اعداد به انگلیسی
بدون عنوان(Required)
تاریخ پر کردن فرم(Required)
Max. file size: 128 MB.