اکثر متقاضیان اخذ نمایندگی کارمندان یا فارغ التحصیلان یا کسبه ای هستند که می خواهند شغل خود را تغییر دهند. طبق تجربه اکثراً اینگونه تصور می کنند که، در صورتیکه استاندارد سرو محصولات و طراحی دکور مغازه جدید و حق استفاده از تابلو فلان برند را داشته باشند موفق خواهند شد، غافل از اینکه این تنها 5 درصد راه موفقیت است.
با افتخار می گوییم جزء معدود برندهای ایرانی هستیم که 100 درصد مسیر موفقیت را در قالب یک فرانچایز واقعی به مخاطبان خود تحویل می دهیم و موفقیت ایشان را ضمانت می کنیم.
بزرگترین خدمتی که یک گروه زنجیره ای به یک متقاضی می تواند انجام دهد این است که حداقل بعد از یک سال شما را به یک مدیر کسب و کار حرفه ای تبدیل کرده باشد که این خود تضمین کننده آینده شغلی شما است و در آینده در هر کار دیگری وارد شوید موفق خواهید شد چون راه و رسم کاسبی را یاد گرفته اید.
بنیان گذار هُنُنُی دونات، کوروش امیریان از یک غرفه کوچک در یک پاساژ کوچک به شعب زنجیره ای رسیده است، ایشان پس از سال ها زحمت و تجربه شبانه روزی به همراه تیم حرفه ای خود به سیستمی از کسب و کار دست پیدا کرده است که در قالب فرانچایز هُنُنُی دونات به شما تحویل می دهد و موفقیت شما را تضمین می کند.

مزایا و خدمات دریافت نمایندگی شعب زنجیره ای هُنُنُی دونات

1- گارانتی و ضمانت بازگشت سرمایه
گارانتی پس دادن مبلغ سیصد میلیون تومان به متقاضی در صورت عدم سود دهی به میزان حداقل سیصد میلیون تومان در سال اول راه اندازی نمایندگی
2-پشتیبانی توسط کارخانه مرکزی
هُنُنُی دونات دارای یک کارخانه بزرگ است که مواد اولیه اصلی توسط این کارخانه تولید و برای نمایندگی ارسال می شود
3- ارائه کلیه طراحی های موجود در نمایندگی توسط تیم طراح دکوراسیون
4- ارائه تمام آموزش های مورد نیاز راه اندازی و مدیریت کسب و کار
5- مشاوره های تخصصی در زمینه های مدیریت منابع انسانی، تبلیغات، فروش، امور حقوقی، امور مالی و …
6-تأمین تجهیزات مورد نیاز جهت راه اندازی توسط تیم پشتیبانی
7- اجرای سیستم یکپارچه ارتباط با مشتری CRM در تمام نمایندگی ها
8- دارای قوی ترین و کامل ترین منو کافی شاپ کشور

فرایند اعطای نمایندگی

1- ثبت اطلاعات شخص متقاضی از طریق سایت
2-بررسی اطلاعات ثبت شده توسط تیم کارشناسی هُنُنُی دونات طی یک هفته کاری
3- تماس از سوی کارشناسان مبنی بر پذیرش درخواست – ارائه توضیحات تکمیلی
4- حضور در دفتر مرکزی شرکت – تکمیل مدارک – عقد قرارداد
5-یافتن ملک مناسب در شهر مورد نظر
6- تجهیز دکور و خرید دستگاه ها
7- استخدام نیروی انسانی مورد نیاز توسط نماینده
8-آموزش
9- افتتاحیه

هدف مشاوران کسب و کار گروه زنجیره ای هُنُنُی دونات

هدف مشاوران کسب و کار گروه زنجیره ای هُنُنُی دونات بر اساس رعایت اصول اخلاق حرفه ای، ارائه بهترین راهکار و مشاوره جهت انجام یک سرمایه گذاری امن و بدون ریسک بر اساس تجارب راه اندازی کسب و کار نوین هُنُنُی دونات در ایران می باشد. خاطر نشان می گردد چنانچه بر اساس اصول فوق، سرمایه گذاری در مجموعه هُنُنُی دونات، به هر دلیلی به نفع شخص درخواست کننده نباشد، مشاوران گروه زنجیره ای هُنُنُی دونات، با ارائه توجیهات و راهنمایی های منطقی و لازم و رعایت اصل صداقت، شما را از سرمایه گذاری در مجموعه هُنُنُی دونات منصرف خواهند نمود.

سوالات متداول

از زمان ثبت درخواست متقاضی جهت اخذ نمایندگی، بررسی اولیه ، فرایند پاسخ دهی به درخواست کنندگان، تایید نهایی، عقد قرارداد معمولا 2 تا 3 هفته به طول می انجامد.

هزینه راه اندازی یک شعبه هُنُنُی دونات از صفر تا صد حدود یک میلیارد تا یک میلیارد و دویست میلیون تومان می باشد.

توانایی مدیریت افراد و منابع انسانی توانایی جسمانی جهت انجام حداقل 10 ساعت کار در سال اول راه اندازی در صورتی که نماینده فقط سرمایه گذار هست می بایست فردی دارای قابلیت های مدیریت ذکر شده معرفی کند.

حداقل تعداد افراد مورد نیاز 8 نفر می باشد که در پست های مختلف همچون سالندار، صندوقدار، پرسنل آشپزخانه و …. فعالیت خواهند داشت.

کلیه مواد اولیه مورد نیاز جهت تأمین، سرو و دیزاین و فروش محصولات موجود در منو، توسط کارخانه مرکزی تأمین و ارسال می گردد.

بسته به کشش بازار منطقه شعبه و توانایی متقاضی حداقل 500 تا 600 میلیون تومان سود خالص سالیانه خواهد بود.

مغازه مورد نظر جهت راه اندازی می بایست حداقل دارای متراژ 80 تا 100 متر بوده و دارای عرض با حداقل 5 متر و ارتفاع حداقل 280سانتیمتر و دارای آب و برق و فاضلاب باشد.

بله. در شهرستان های کوچک به صورت انحصاری و در کلانشهرها و مراکز استان ها با در نظر گرفتن عوامل مختلف همچون تراکم جمعیت، وسعت، به صورت منطقه ای با رعایت انحصار محدوده و جمعیت واگذار می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر هم اکنون فرم اخذ نمایندگی را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

بعد از مطالعه موارد فوق میتوانید از اینجا فرم درخواست اخذ نمایندگی را تکمیل کنید

تکمیل فرم

درخواست اخذ نمایندگی